Sławomir Ździebło zdjęcie twarzy

„Studia MBA to mój świadomy i konsekwentny wybór. Mając wcześniej za sobą studia inżynierskie z zakresu zarządzania produkcją i ekonomiczne z rachunkowości zarządczej i kontrolingu oraz międzynarodowe korporacyjne doświadczenia zawodowe, studia MBA były dla mnie naturalnym uzupełnieniem wiedzy, a także okazją do wymiany zdobytych doświadczeń. 
Decydując się na ten rodzaj studiów, warto przeanalizować ich program oraz poznać zespół prowadzących zajęcia wykładowców, profesjonalistów i praktyków biznesowych, z międzynarodowym doświadczeniem. Warto też zasięgnąć opinii absolwentów wcześniejszych edycji studiów MBA – to doskonałe źródło informacji. 
Studia MBA to inwestycja, która poczyniona świadomie - przynosi owoce, ale dla osób konsekwentnych i pracowitych, mających już pewne doświadczenie zawodowe. To poważne zobowiązanie, nie tylko finansowe, ale również czasowe – trzeba zaangażować się na serio. Nieocenioną wartością tych studiów jest możliwość współpracy i rozwoju w gronie profesjonalistów.”

Sławomir Ździebło 
Operations Director, Industrial Packaging Division
Absolwent 20. edycji MBA