Studia MBA w oczach Absolwentów

"Studia MBA to wyjątkowy okres w życiu, wyzwanie, ogromna inwestycja prywatnego czasu i życiowej energii.
Z perspektywy czasu wiem, że ta inwestycja była trafiona. Studia MBA dały mi to, czego oczekiwałam: wiedzę, doświadczenie i bezcenne kontakty biznesowe. Poznałam lepiej swoje motywacje, zainspirowałam się do rozwoju w nowych zawodowych obszarach. Jednak to, co w studiach MBA jest dla mnie najcenniejsze to… ludzie. Spotkałam tu wspaniałe osoby, które wzbogaciły moje życie o nowe przyjaźnie, wspierają mnie i towarzyszą w dalszym rozwoju."

Beata Czechulska
Managerka w Dziale Zakupów Nieprodukcyjnych w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o., mentorka, coach, trenerka
Absolwentka 23. edycji MBA

Wszystkim kandydatom na studia MBA sugeruję nie obawiać się wyzwań i stawiać im czoła. Kamil Rabenda zdjęcie twarzyZdawać sobie sprawę z poświęcenia jakie przed nimi, a jednocześnie być świadomym satysfakcji jaką studia MBA przynoszą w trakcie.
Dodatkowo warto pamiętać, że wymiana doświadczeń z pozostałymi uczestnikami studiów to jedna z kluczowych wartości tego programu.

Kamil Rabenda
Prezes Zarządu Soligrano Sp. z o.o. Sp.k.
Absolwent 20. edycji MBA

 

Uważam, że studia MBA są wspaniałym narzędziem do zdobycia nowych kompetencji oraz rozwoju tych, które już posiadamy. W trakcie studiów poznałem również ludzi, dzięki którym zrozumiałem, że wszystko jest możliwe.
Dzięki studiom MBA miałem niepowtarzalną szansę i okazję na zdobycie bezcennej wiedzy i doświadczeń biznesowych. Ogromne poświęcenie, nieprzespane noce czy zarwane weekendy są zdecydowanie warte tego, co osiągnąłem, a przyjaciele, których poznałem dzięki studiom MBA są cenniejsi od wszystkich skarbów świata – serdecznie polecam.

Krzysztof Cieszyński
Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
Kierownik zakładów produkcji butlowej klastra PL/UA
Dyrektor Zarządzający w Eurogaz-Gdynia Sp. z o.o.
Członek Zarządu Polskiej Fundacji Gazów Technicznych
Absolwent 23. edycji MBA