Associate Vice President for Enrollment Management and Graduate School, Minot State University.
Jacek Mrozik jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Jacek Mrozikgdzie otrzymał dyplom nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania. Ukończył także studia MBA w Clemson University w Stanach Zjednoczonych, studia magisterskie na kierunku zarządzania w zakresie marketingu w Uniwersytecie Warszawskim oraz studia inżynierskie na kierunku elektronika w Uniwersytecie w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. 
Ma okolo dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu marketingiem i sprzedażą w międzynarodowych korporacjach jak Orange, Netia, Citibank i IBM gdzie pracował jako dyrektor dywizji, członek zarządu spółek operacyjnych i dyrektor departamentu. Pracował także jako menedżer i konsultant w firmie konsultingowej Company Assistance Limited.
Od 2010 przebywa w Stanach Zjednoczonych gdzie był wykładowcą, dziekanem College of Business oraz Prorektorem do spraw Studiów Online, Lokalizacji Zamiejscowych i Studiów Podyplomowych w Minot State University. Obecnie zajmuje funkcje Prorektora ds. Zarządzania Rekrutacją oraz Studiów Podyplomowych w Minot State University.